Doprava a platba

 

ceny DOPRAVy a plateb

doprava_zasilkovna

ZÁSILKOVNA doručení na odběrné místo - 89 Kč

ZÁSILKOVNA Slovensko (obj. lze platit v EUR, pouze převodem) - 3,8   

 

 PPL doručení na adresu - 129 Kč

PPL
doručení na odběrné místo - 89 Kč

Pokud nakoupíte nad 1600 Kč máte dopravu  ZDARMA 

 

 
Platba dobírkou - 55 Kč

Školy, školky a zaregistrovaní velkoodběratelé mohou platit na fakturu.

  

Za jak dlouho vám zboží dorazí?

doručení

Věřím, že odesílání zboží do 24 hodin od objednání je v dnešní době již standart. Proto většinu zboží odesílám nejrychleji, jak je to jen možné, nejčastěji do jednoho dne od objednání. Nejčastějším zdržením je čekání na platbu převodem. Pokud chcete mít zboží doma co nejdříve, využijte on-line platbu nebo platbu na dobírku.

Zboží balím pečlivě a ekologicky

V ceně poštovného je započítáno také balné. Nemusíte se proto bát, že by vám zboží přišlo poškozené, všechny balíky balím opravdu poctivě. Můžete si tak s klidem objednat i plakáty, které jsou pří špatném zabalení při přepravě dost choulostivé.

Zásilkové obaly, které používám, jsou velmi kvalitní. Např. plakáty balím do speciálních obalů, které se skládají z několika vrstev. Výsledné balíčky pak není možné vůbec ohnout a perfektně ochrání obsah uvnitř.

Ve všech oblastech se snažím dbát na ekologii. Ani zasílání zboží není výjimkou. Proto u mě nenarazíte na bublinkové obálky, které se velmi špatně recyklují. Zboží zasílám v kartonových obálkách a krabicích, pokud je potřeba něco přelepit, používám papírovou lepicí pásku. Zásilkový obal pak jednoduše vhodíte do sběrné nádoby na papír a jejich recyklace je o mnoho jednodušší.

IMG_20210927_140501web

Při jakémkoli problému neváhejte napsat nebo zavolat!

Žádný problém není neřešitelný, jde jen o to, jak se k němu postavíme. Svých zákazníků si vážím, protože díky nim mohu dělat to co mě baví. Pokud se vyskytne jakýkoli problém, neváhejte a zavolejte mi nebo napište. Věřím, že vše vyřešíme k vaší spokojenosti!

Jana Posslová
Konradova 11, 628 00, Brno
E-mail: jana@prirodadokapsy.cz
Tel: +420 730 414 226

mceclip0-10