Kdo mi pomáhá růst?

Když vymýšlím nové zboží nebo se starám o e-shop, potřebuji k tomu mnoho znalostí a dovedností od grafiky až po technické znalosti, jako je např. SEO. V průběhu času jsem navázala spolupráci s mnoha experty, které bych ráda doporučila.

SEO podpora

Se správným nastavením e-shopu, aby vše bylo SEO správně mi pomáhá specialistka a konzultantka Alexandra Staňková (https://www.alexandrastankova.cz/). Skvělé je, že umí vše vysvětlit jazykem, kterému rozumí kdokoli, ne pouze IT specialista. Kromě konzultací dělá také kurzy, ve kterých může proniknout do tajů SEO téměř kdokoli.

Marketing

Spletitými uličkami marketingu a facebookovou reklamou mě provází agentura GreenSocS (https://www.greensocs.cz/). Skvěle se s nimi spolupracuje a mohu se na ně kdykoli spolehnout. Protože jsou na stejné vlně, můžu se na ně obrátit také když ladím nové zboží.

Technické úpravy eshopu

Pokud potřebujete upravit, redesignovat nebo zabezpečit vaši webovou stránku můžete se s důvěrou obrátit na WEBdyzajnérku Kristýnu Sovovou (https://webdyzajnerka.cz/). Zvládne postavit samostatný web, ale umí také napsat kódy pro vylepšení e-shopu, který funguje jako krabicové řešení.