Vážení zákazníci, od pátku 8.8. do neděle 17.8. má celý náš e-shop DOVOLENOU. Přijaté objednávky budeme postupně odesílat od pondělí 18.8.2025. Materiály ve formátu PDF odcházejí automaticky i po dobu naší dovolené.

Samolepky - jedlé houby

85 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.8.2025
Možnosti doručení

Dva archy papírových samolepek s 18 různými druhy jedlých hub (a jejich jmény), které můžeme najít v našich lesích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky jedlé houby obsahují dva archy papírových samolepek s 18 různými druhy jedlých hub. Jednotlivé druhy hub jsou doplněny také jmény, což velmi rozšiřuje využití samolepek. Můžete je tak použít nejen k dekorování (např. diářů, deníčků, fotoalb nebo třeba dárků), ale také k podpoře učení dětí. 

Samolepky jsou předřezané, takže je není nutné vystříhávat. Jména i obrázky lze odlepit samostatně.

Až se vydáte do lesa, můžete si s dětmi založit zápisník o přírodě, kam můžete psát o všem, co jste v lese viděli. Zkuste např. najít co nejvíce jedlých druhů hub. Jednotlivé druhy si nalepte do deníčku a doplňte je různými poznámkami: kde jste danou houbu našli, jak byla velká apod. Vzniklé zápisky mohou děti dotvořit různými dalšími obrázky a náčrtky. Děti se při tvoření deníčku skvěle zabaví, a navíc se naučí mnoho nového, aniž by si vůbec uvědomily, že se vlastně učí.

O tvorbě zápisníků si můžete více přečíst v našem blogovém článku: Proč si s dětmi založit zápisník o přírodě?

Samolepky obsahují stejné druhy a obrázky (ne všechny), jako výukové karty Jedlé houby, takže je můžete společně skvěle kombinovat. 

Vyberte si z naší nabídky i jiné druhy samolepek a podpořte děti při tvorbě pestrého a zároveň poučného zápisníku o přírodě.

Každý archvelikost A6 (10,5 x14,8 cm).

Doplňkové parametry

Kategorie: Nálepky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola