Miniprůvodce přírodou II. - Dřevokazné houby

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem dřevokazných hub. Vyrobte si kartičky a vyrazte s dětmi ven na průzkum 12 nejběžnějších druhů dřevokazných hub, které u nás můžete běžně najít.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 504
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie Materiály v pdf
Naše produkty si sami navrhujeme
Naše produkty si sami navrhujeme
Díky tomu je můžeme doladit do posledního detailu nebo vyrobit zboží na přání.
Klademe velký důraz na ekologii
Klademe velký důraz na ekologii
Vše od nás se vyrábí v České republice. Zásilky balíme ekologicky a nepoužíváme žádné zbytečné obaly.
Doprava zdarma u nákupu nad 1400 Kč
Doprava zdarma u nákupu nad 1400 Kč
Pokud objednáte zboží za více jak 1400 Kč, doprava je na nás.
 

Všimli jste si v lese chorošů nebo hledáte zajímavou aktivitu na procházku do přírody? Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, co mnoho lidí nezná, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce II. vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích dřevokazných hub, které běžně najdete v naší přírodě. Druhy byly vybrány tak, aby většinu z nich bylo možné pozorovat po celý rok. Karty tak můžete skvěle využít i v zimě, kdy je v přírodě méně příležitostí k pozorování.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi a další 3 samostatné strany, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 12 samostatných oboustranných karet a vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu. 

CO JSOU MINIPRŮVODCE?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

 V souboru jsou reálné fotografie druhů

 Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: