Z důvodu nemoci může v týdnu od 5.6. do 9.6. docházet ke zpožděnému odesílání objednávek. Děkujeme za pochopení.

Miniprůvodce přírodou I - Duběnky a jiné hálky (v PDF)

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem hálek. Vyrobte si kartičky a vyrazte s dětmi ven na průzkum 12 nejběžnějších druhů hálek, které u nás můžete běžně najít.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 429
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
 

Chodíte lesem a zaujaly vás kuličky na listech dubů? Nebo jste našli na šípkovém keři divnou chlupatou kouli? Pak jste se právě seznámili s hálkami. Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, co mnoho lidí nezná, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích živočichů, které v naší přírodě vytvářejí hálky. Poradí vám také, kde všude můžete hálky najít.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi a další 3 samostatné strany, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 12 samostatných oboustranných karet a vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu

CO JSOU MINIPRŮVODCE?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

 V souboru jsou reálné fotografie druhů

 Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: