Sada miniprůvodců přírodou I. až V. (v PDF)

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Sada pěti miniprůvodců přírodou, které vás pomocí kartiček provedou několika zajímavými tématy v přírodě.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 247 Kč bez DPH
299 Kč    
Kód produktu 591
Kategorie Materiály v pdf
 

S pomocí této sady miniprůvodců se dozvíte mnoho zajímavého o přírodě ve vašem okolí. Vydejte se na výpravu a prozkoumejte houby, lišejníky, pupeny stromů, organismy, které vytvářejí hálky a jarní rostliny.... Se souborem karet z této kolekce můžete zkoumat přírodu po celý rok.

Soubor Vám dorazí ve formě PDF na email. Je plně přichystaný k oboustrannému tisku. Získáte úvodní informace ke každému miniprůvodci (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a samostatné strany s kartami, které můžete zalaminovat a rozstříhat na 66 oboustranných karet. Ty pak můžete vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu. 

V jednom souboru najdete 40 stránek k výrobě kartiček s těmito tématy:

Miniprůvodce přírodou I - Duběnky a jiné hálky vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích živočichů, které v naší přírodě vytvářejí hálky. Poradí vám také, kde všude můžete hálky najít.

Miniprůvodce přírodou II. - Dřevokazné houby vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích dřevokazných hub, které běžně najdete v naší přírodě. Druhy byly vybrány tak, aby většinu z nich bylo možné pozorovat po celý rok. 

Miniprůvodce přírodou III. - Lišejníky vám prozradí mnoho zajímavého o 12 druzích lišejníků, které běžně najdete v naší přírodě i ve městech.

Miniprůvodce přírodou IV. - Poznáváme stromy podle větviček a pupenů vám prozradí, jak poznat 12 druhů listnatých stromů v zimním stavu. 

Miniprůvodce přírodou V. - Jarní rostliny v přírodě i na zahradě vám prozradí, jak poznat 18 druhů na jaře kvetoucích rostlin. 
 

 

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

♥ V souboru jsou reálné fotografie druhů.

♥ Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: