Sada miniprůvodců přírodou I. až V. (v PDF)

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Sada pěti miniprůvodců přírodou, které vás pomocí kartiček provedou několika zajímavými tématy v přírodě.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 247 Kč bez DPH
299 Kč    
Kód produktu 591
Kategorie V pdf
Jsme přímí výrobci
Naše produkty si sami navrhujeme
Díky tomu je můžeme doladit do posledního detailu nebo vyrobit zboží na přání.
Klademe velký důraz na ekologii
Klademe velký důraz na ekologii
Vše od nás se vyrábí v České republice. Zásilky balíme ekologicky a nepoužíváme žádné zbytečné obaly.
Doprava zdarma u objednávek nad 1400 Kč
Doprava zdarma u nákupu nad 1600 Kč
Pokud objednáte zboží za více jak 1600 Kč, doprava je na nás.
 

S pomocí této sady miniprůvodců se dozvíte mnoho zajímavého o přírodě ve vašem okolí. Vydejte se na výpravu a prozkoumejte houby, lišejníky, pupeny stromů, organismy, které vytvářejí hálky a jarní rostliny.... Se souborem karet z této kolekce můžete zkoumat přírodu po celý rok.

Soubor Vám dorazí ve formě PDF na email. Je plně přichystaný k oboustrannému tisku. Získáte úvodní informace ke každému miniprůvodci (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a samostatné strany s kartami, které můžete zalaminovat a rozstříhat na 66 oboustranných karet. Ty pak můžete vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu. 

V jednom souboru najdete 40 stránek k výrobě kartiček s těmito tématy:

Miniprůvodce přírodou I - Duběnky a jiné hálky vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích živočichů, které v naší přírodě vytvářejí hálky. Poradí vám také, kde všude můžete hálky najít.

Miniprůvodce přírodou II. - Dřevokazné houby vám prozradí mnoho zajímavého o 12 nejběžnějších druzích dřevokazných hub, které běžně najdete v naší přírodě. Druhy byly vybrány tak, aby většinu z nich bylo možné pozorovat po celý rok. 

Miniprůvodce přírodou III. - Lišejníky vám prozradí mnoho zajímavého o 12 druzích lišejníků, které běžně najdete v naší přírodě i ve městech.

Miniprůvodce přírodou IV. - Poznáváme stromy podle větviček a pupenů vám prozradí, jak poznat 12 druhů listnatých stromů v zimním stavu. 

Miniprůvodce přírodou V. - Jarní rostliny v přírodě i na zahradě vám prozradí, jak poznat 18 druhů na jaře kvetoucích rostlin. 
 

 

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

♥ V souboru jsou reálné fotografie druhů.

♥ Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

 

Hmotnost 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: