Voňavé koření a bylinky - karty v PDF

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Karty ve formátu PDF s nejčastěji používanými druhy koření a bylinek. V souboru najdete obrázky a informace k 24 různým druhům koření a bylinek. 

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 107 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu 435
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
Jsme přímí výrobci
Naše produkty si sami navrhujeme
Díky tomu je můžeme doladit do posledního detailu nebo vyrobit zboží na přání.
Klademe velký důraz na ekologii
Klademe velký důraz na ekologii
Vše od nás se vyrábí v České republice. Zásilky balíme ekologicky a nepoužíváme žádné zbytečné obaly.
Doprava zdarma u objednávek nad 1400 Kč
Doprava zdarma u nákupu nad 1600 Kč
Pokud objednáte zboží za více jak 1600 Kč, doprava je na nás.
 

Tyto karty obsahují informace o 24 nejčastěji používaných druzích koření a bylinek. Ideální je zkombinovat karty se vzorky koření a bylin, většinu z nich koupíte v běžném obchodě (bylinky můžete koupit sušené i čerstvé). Můžete si tak vyrobit malou sbírku koření. Děti pak mohou vzorky semen v mističkách nebo ve skleničkách přiřazovat ke kartičkám. Mohou pak koření prozkoumat všemi smysly: pořádně si je prohlédnout, očichat, ochutnat, promnout v prstech nebo poslouchat zvuk, které koření vydává při štěrchání v dózičce.

Tip pro předvánořní období

Karty jsou skvělé jako náplň do adventního kalendáře (kartiček je přesně 24). Kdy jindy prozkoumat vůně a chutě různých druhů koření než právě kolem Vánoc?

Můžete si také vyrobit čichové lahvičky. Do malých lahviček dejte koření a překryjte je smotkem vaty. Úkolem děti je podle čichu přiřadit lahvičku s kořením ke kartičce, ke které patří. Začněte vždy jen s několika lahvičkami a postupně přidávejte další. Můžete si také vyrobit čichové pexeso - stačí připravit ke každému koření 2 lahvičky. 

Zkuste s dětmi vymyslet ke každé kartě různá jídla, do kterých se dané koření nejčastěji používá. Můžete také s dětmi tato jídla připravit. Většinu dětí vaření baví. Když kartičky doplníte aktivitami s použitím různých smyslů, spojíte informace se zážitky a děti si tak lépe zapamatují mnohem více informací.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi a dalších 6 samostatných stran, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 24 samostatných oboustranných karet. 

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

  • V souboru jsou použity reálné fotografie koření a bylinek na bílém pozadí
  • Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete
Hmotnost 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: