Z důvodu nemoci může v týdnu od 5.6. do 9.6. docházet ke zpožděnému odesílání objednávek. Děkujeme za pochopení.

Voňavé koření a bylinky - karty v PDF

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Karty ve formátu PDF s nejčastěji používanými druhy koření a bylinek. V souboru najdete obrázky a informace k 24 různým druhům koření a bylinek. 

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 107 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu 435
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
 

Tyto karty obsahují informace o 24 nejčastěji používaných druzích koření a bylinek. Ideální je zkombinovat karty se vzorky koření a bylin, většinu z nich koupíte v běžném obchodě (bylinky můžete koupit sušené i čerstvé). Můžete si tak vyrobit malou sbírku koření. Děti pak mohou vzorky semen v mističkách nebo ve skleničkách přiřazovat ke kartičkám. Mohou pak koření prozkoumat všemi smysly: pořádně si je prohlédnout, očichat, ochutnat, promnout v prstech nebo poslouchat zvuk, které koření vydává při štěrchání v dózičce.

Tip pro předvánořní období

Karty jsou skvělé jako náplň do adventního kalendáře (kartiček je přesně 24). Kdy jindy prozkoumat vůně a chutě různých druhů koření než právě kolem Vánoc?

Můžete si také vyrobit čichové lahvičky. Do malých lahviček dejte koření a překryjte je smotkem vaty. Úkolem děti je podle čichu přiřadit lahvičku s kořením ke kartičce, ke které patří. Začněte vždy jen s několika lahvičkami a postupně přidávejte další. Můžete si také vyrobit čichové pexeso - stačí připravit ke každému koření 2 lahvičky. 

Zkuste s dětmi vymyslet ke každé kartě různá jídla, do kterých se dané koření nejčastěji používá. Můžete také s dětmi tato jídla připravit. Většinu dětí vaření baví. Když kartičky doplníte aktivitami s použitím různých smyslů, spojíte informace se zážitky a děti si tak lépe zapamatují mnohem více informací.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi a dalších 6 samostatných stran, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 24 samostatných oboustranných karet. 

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

  • V souboru jsou použity reálné fotografie koření a bylinek na bílém pozadí
  • Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: