Z důvodu nemoci může v týdnu od 5.6. do 9.6. docházet ke zpožděnému odesílání objednávek. Děkujeme za pochopení.

Zvířata z trávy - poznávací pohybová hra v PDF

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Pohybová hra v PDF, která provede děti světem hmyzu a jemu podobných zvířat, žijících v trávě v našem okolí.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 107 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu 405
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
 

Tyto karty jsou určeny zejména pro nejmenší děti. Mnoho zajímavých informaci na nich ale najdou i ty větší, vč. dospělých. Víte, proč bzučí vosa? A na co má škvor kleštičky na zadečku? Nebo, že chrobák umí lézt pozadu? To vše se v kartičkách dozvíte.

U každého živočicha najdete námět na pohybovou aktivitu, která je spojená s některou z jeho zajímavých vlastností. Díky tomu se děti s živočichy přirozeně seznámí a lépe si je zapamatují. Nemusíte se ale omezovat pouze na úkol uvedený na kartičce. Ideální je živočicha v přírodě najít a jeho chování s dětmi pozorovat.

Hra rozšiřuje karty Co se děje v trávě? Toto PDF doplňuje tištěné karty Co se děje v trávě? tím, že na zadní straně je vysvětleno proč živočich dělá to, co mají děti napodobit. Takže třeba úkol zkus mávat rukama tak rychle, jako vážka odkazuje v PDF na to, že vážky patří k nejlepším letcům v hmyzí říši a k tomu na zadní straně kartičky najdete další zajímavosti. V tištěných kartách se naopak dočtete mnoho věcí o vážce druhu šídlo modré - jak jej poznat, kde se vyskytuje, čím se živí apod. Celkem v PDF najdete 28 druhů hmyzu a jemu podobných drobných živočichů. 

Karty jsou navrženy tak, aby se s nimi děti naučily mnoho nového a zajímavého o běžném hmyzu a jiných podobných zvířatech, které se běžně vyskytují kolem nás. Spojení s pohybovou hrou je ideální, protože když si s poznatky spojíme různé zážitky a aktivity, tak si tyto poznatky lépe zapamatujeme.

Jaké jsou výhody těchto karet?

  • V kartách jsou názorné fotografie s bílým pozadím, děti se tak při práci lépe soustředí
  • Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: