Z důvodu nemoci může v týdnu od 5.6. do 9.6. docházet ke zpožděnému odesílání objednávek. Děkujeme za pochopení.

Miniprůvodce přírodou III. - Lišejníky

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem lišejníků. Vyrobte si kartičky a vyrazte s dětmi ven na průzkum 12 nejběžnějších druhů lišejníků, které u nás můžete běžně najít nejen v přírodě, ale i ve městech.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 510
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
 

Všimli jste si při procházce, kolik zajímavých lišejníků všude kolem nás roste? Nebo hledáte zajímavou aktivitu na procházku do přírody? Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, co mnoho lidí nezná, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce III. vám prozradí mnoho zajímavého o 12 druzích lišejníků, které běžně najdete v naší přírodě i ve městech. Karty můžete skvěle využít i v zimě, kdy je v přírodě méně příležitostí k pozorování.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a další 3 samostatné strany, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 12 samostatných oboustranných karet a vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu. 

Co jsou miniprůvodce?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

 V souboru jsou reálné fotografie druhů.

 Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: