Miniprůvodce přírodou III. - Lišejníky

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem lišejníků. Vyrobte si kartičky a vyrazte s dětmi ven na průzkum 12 nejběžnějších druhů lišejníků, které u nás můžete běžně najít nejen v přírodě, ale i ve městech.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 510
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
Jsme přímí výrobci
Naše produkty si sami navrhujeme
Díky tomu je můžeme doladit do posledního detailu nebo vyrobit zboží na přání.
Klademe velký důraz na ekologii
Klademe velký důraz na ekologii
Vše od nás se vyrábí v České republice. Zásilky balíme ekologicky a nepoužíváme žádné zbytečné obaly.
Doprava zdarma u objednávek nad 1400 Kč
Doprava zdarma u nákupu nad 1600 Kč
Pokud objednáte zboží za více jak 1600 Kč, doprava je na nás.
 

Všimli jste si při procházce, kolik zajímavých lišejníků všude kolem nás roste? Nebo hledáte zajímavou aktivitu na procházku do přírody? Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, co mnoho lidí nezná, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce III. vám prozradí mnoho zajímavého o 12 druzích lišejníků, které běžně najdete v naší přírodě i ve městech. Karty můžete skvěle využít i v zimě, kdy je v přírodě méně příležitostí k pozorování.

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a další 3 samostatné strany, které můžete zalaminovat, rozstříhat na 12 samostatných oboustranných karet a vzít s sebou do přírody na zajímavou objevnou cestu. 

Co jsou miniprůvodce?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

 V souboru jsou reálné fotografie druhů.

 Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

Podobné produkty

  • Minipruvodce nejbeznejsi mechy Doprava zdarma 725
    Miniprůvodce přírodou VI. - Nejběžnější mechy
    Dostupné v PDF (>5 ks)

    Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem nejběžnějších mechů, které rostou v našem okolí. Kartičky naučí vás i vaše děti poznávat 12 nejběžnějších druhů.

    49 Kč bez DPH 59 Kč
Hmotnost 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: