Z důvodu nemoci může v týdnu od 5.6. do 9.6. docházet ke zpožděnému odesílání objednávek. Děkujeme za pochopení.

Miniprůvodce přírodou V. - Jarní rostliny v přírodě i na zahradě

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem poznávání prvních jarních kvetoucích rostlin. Kartičky naučí vás i vaše děti poznávat 12 rostlin rostoucích v přírodě a 6 rostlin pěstovaných na zahradě.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 561
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
 

Hledáte zajímavou aktivitu na procházku do přírody? Zaujaly vás první jarní květy? Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce V. vám prozradí, jak poznat 18 druhů na jaře kvetoucích rostlin. 

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a dalších 5 samostatných stran, které můžete zalaminovat a rozstříhat na jednotlivé kartičky.

Narozdíl od ostatních miniprůvodců, v tomto souboru najdete podklady pro 18 samostatných oboustranných karet, protože by byla škoda některé rostliny vynechat :-)

CO JSOU MINIPRŮVODCE?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

♥ V souboru jsou reálné fotografie druhů.

♥ Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: