Miniprůvodce přírodou V. - Jarní rostliny v přírodě i na zahradě

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem poznávání prvních jarních kvetoucích rostlin. Kartičky naučí vás i vaše děti poznávat 12 rostlin rostoucích v přírodě a 6 rostlin pěstovaných na zahradě.

Dostupnost Dostupné v PDF (>5 ks)
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč    
Kód produktu 561
Značka Příroda do kapsy.cz
Kategorie V pdf
Jsme přímí výrobci
Naše produkty si sami navrhujeme
Díky tomu je můžeme doladit do posledního detailu nebo vyrobit zboží na přání.
Klademe velký důraz na ekologii
Klademe velký důraz na ekologii
Vše od nás se vyrábí v České republice. Zásilky balíme ekologicky a nepoužíváme žádné zbytečné obaly.
Doprava zdarma u objednávek nad 1400 Kč
Doprava zdarma u nákupu nad 1600 Kč
Pokud objednáte zboží za více jak 1600 Kč, doprava je na nás.
 

Hledáte zajímavou aktivitu na procházku do přírody? Zaujaly vás první jarní květy? Pokud máte chuť dozvědět se o přírodě něco nového, je pro vás tento průvodce přímo ideální. Miniprůvodce V. vám prozradí, jak poznat 18 druhů na jaře kvetoucích rostlin. 

PDF soubor je přichystaný k tisku. Pokud jej vytisknete oboustranně, získáte 1 úvodní stránku se základními informacemi (vč. rad jak kartičky nejlépe vyrobit, aby vám déle vydržely) a dalších 5 samostatných stran, které můžete zalaminovat a rozstříhat na jednotlivé kartičky.

Narozdíl od ostatních miniprůvodců, v tomto souboru najdete podklady pro 18 samostatných oboustranných karet, protože by byla škoda některé rostliny vynechat :-)

CO JSOU MINIPRŮVODCE?

Miniprůvodce jsou vymyšleny tak, abyste je mohli společně kombinovat (mají např. stejnou velikost karet a stejnou strukturu textu na zadní straně). Každý z miniprůvodců se věnuje jednomu tématu a vždy v něm najdete 12 nejběžnějších nebo nejzajímavějších druhů. Můžete si tak sestavit různé druhy karet podle toho, co vaše děti zrovna baví a zajímá. Nabídka miniprůvodců se bude postupně rozšiřovat o další právě aktuální témata.

JAKÉ JSOU VÝHODY TĚCHTO KARET?

♥ V souboru jsou reálné fotografie druhů.

♥ Nejedná se o fyzicky posílaný produkt, ale o PDF, karty vám přijdou do e-mailu do pár minut po zaplacení objednávky a můžete si je vytisknout kolikrát chcete (třeba znovu, když se Vám poškodí). A také je to skvělé, když v pátek večer řešíte, co budete dělat o víkendu s dětmi :-)

Podobné produkty

  • Minipruvodce nejbeznejsi mechy Doprava zdarma 725
    Miniprůvodce přírodou VI. - Nejběžnější mechy
    Dostupné v PDF (>5 ks)

    Miniprůvodce v PDF, který Vás provede světem nejběžnějších mechů, které rostou v našem okolí. Kartičky naučí vás i vaše děti poznávat 12 nejběžnějších druhů.

    49 Kč bez DPH 59 Kč
Hmotnost 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: